Antalya'yı keşfetmeye hazır mısınız?

Bu güzel şehri keşfetmenin en hızlı, en sağlıklı ve en eğlenceli yolu elektrikli scooter turlarımıza katılmaktır. Rehberli turlarımızda yürümekten daha az efor harcayarak, otobüs ve tramvayla göremeyeceğiniz yerleri göreceksiniz. Falezlerin ve parkların nefes kesen manzarası eşliğinde tarihi Kaleiçinin büyüsüne kapılıp albümünüze enfes fotoğraflar ekleyeceksiniz.

Güler yüzlü arkadaşlarımızın sizleri otelinizden alması ile başlayacak turumuzda, en son teknoloji ile üretilmiş yeni tasarım elektrikli scooterlarımızla şehri keşfe çıkacağız. Karşılaşacağımız nefes kesici kareleri kaçırmamak için kameranızı unutmamanızı tavsiye ederiz. Tarihi Yat Limanında biraz nefeslenip geleneksel gözleme ve çayın keyfini çıkaracak, rehberimizden Antalya ile ilgili tüyolar alıp turumuza devam edeceğiz. Beraber geçireceğimiz unutulmaz saatlerin sonunda aklınızda güzel Antalya, yüzünüzde tebessümle sizleri otellerinize bırakacağız.

Biz Antalya aşığı bir ekibiz.

Elektrikli scooter turlarımız ile şehrimizdeki misafirlerimize güvenli, eğlenceli ve farklı bir deneyim yaşatıyoruz.

Şehrimizi çok sevdiğimiz için çevre ve ses kirliliği yaratmayan doğaya saygılı, Kaleiçinin dar sokaklarında pratik, dik yokuşlarında avantaj sağlayan elektrikli scooterları tercih ediyoruz. Keşfetmeyi ve eğlenmeyi seven dinamik gezginlerle tanışmak bizi heyecanlandırıyor.

Tüm hakları E-Scooter Antalya’ya aittir
© 2014 - 2020

Tasarım Ajansweb